پچ کورد فیبرنوری SC-LC Simplex Single-Mode

پچ کورد فیبرنوری 2 متری

به یک کابل فیبر نوری کوتاه که در هر انتهای خود یک کانکتور دارد پچ کورد فیبر نوری می گویند .

پچ کورد ها کابل های الکتریکی یا نوری هستند که یک دستگاه نوری یا الکترونیکی را به دستگاهی دیگر با

همین خصوصیات متصل می کنند و وظیفه ی ارسال سیگنال را برعهده دارند.

به عبارت دیگر پچ کورد فیبر نوری به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی

شده کابل های فیبرنوری مورد استفاده قرار می گیرد.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود داپلکسSC-LC همانطور که از عنوان آن مشخص است

دارای کانکتور های متفاوت SC-LC داپلکس به رنگ آبی می باشد. یک سر این پچ کورد به کانکتور

SC متصل می شود که کانکتور SC یک کانکتور snap in با بست 2.5 میلی متری و امکان چفت شدن با یک

حرکت فشاری و کششی ساده می باشد.

این محصول با طول کابل 2 متر تولید شده و با بدنه ی مقاوم و محکم در بازار تجهیزات

شبکه عرضه شده است.

نوع فیبر این پچ کورد سینگل مد به رنگ زرد بوده و از قطر هسته

9 میکرون و قطر غلاف 125 میکرون برخوردار است.

سازگاری با انواع استاندارد های IEC, TIA/EIA, NTT and JIS  و ساختار مشتکی کانکتور فیبر نوری SC  از

ویژگی های این کانکتور می باشد.

همچنین پچ کورد LC با استانداردهای IEC / Telcordia/ ANSI / EIA و TIA مطابقت داشته و در وضعیت Single

Mode از عملکرد بسیار خوبی برخوردار است و مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد.

از مزایای استفاده از این پچ کورد می توان به محدوده ی دمایی عملکرد گسترده 40 -تا 80 درجه سانتی گراد ، قابلیت انعطاف وخمش بالا، کم حجم بودن و بسیاری مزایای دیگر اشاره نمود.

پولیش این پچ کورد از نوع PC است.

نوع کانکتورSC-LC

ساختار کانکتورسیمپلکس (Simplex)

نوع فیبرسینگل مد (Single Mode)

طول کابل2

جنس روکش کابلLSZH

رنگ روکش کابلزردرنگ

کانکتورسبز

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.