کابل شبکه اشنایدر

توضیحات

آشنایی با کابل شبکه اشنایدر

کابل شبکه اشنایدر کابلی با دوام و با کیفیت و محصول یکی از برندهای معروف تولیدکننده زیرساخت شبکه و کابل شبکه است. این برند کابل‌های خود را در رده‌های عادی و اکتاسی تولید می‌کند. اکتاسی نامی است که شرکت اشنایدر روی تمامی کابل‌های رده بالای خود گذاشته است.

اصولا وقتی حرف از کابل شبکه اشنایدر می‌شود، کارشناسان شبکه  به یاد کابل‌های جدید و مدرن می‌وفتند که چیزی فراتر از استانداردهای مورد انتظار را ارائه می‌دهد. کابل شبکه اشنایدر را می‌توان یکی از سه برند اول تولید کننده تجهیزات شبکه معرفی کرد.

خرید کابل شبکه اشنایدر

خرید کابل شبکه اشنایدر

اگر برای خرید کابل شبکه کیفیت برای شما تعیین کننده است، خرید کابل شبکه اشنایدر گزینه‌ای است که نباید از آن غفلت کنید.

خرید کابل شبکه اشنایدر  با دو نوع اشنایدر اکتاسی و اشنایدر دیجی لینک صورت می‌گیرد. به این ترتیب این برند محصولات و کابل‌های رده بالا و برای محیط‌های پرنویز طراحی شده اند با نام اکتاکسی  راهی بازار می‌کند و انواعی که برای مصارف پروژه های کوچک و متوسط مناسب هستند با نام دیجی لینک ارائه می‌دهد.

پس اولین گام در خرید کابل شبکه اشنایدر این است که نیازمندی‌های شبکه‌تان را شناسایی کنید.

سپس می‌توانید با استعلام قیمت کابل شبکه و مشاوره با کارشناسان فروش کارن شبکه کابل  schneider مناسب پروژه از لحاظ کیفیت و اقتصادی را انتخاب کنید.

قیمت کابل شبکه اشنایدر

قیمت کابل شبکه اشنایدر

قیمت کابل شبکه اشنایدر با توجه به تنوع آن می‌تواند متفاوت باشد. چیزی که در همه کابل‌های این برند ثابت است این است که تمامی کابل‌ها از مرغوبیت بالایی برخوردارند و کیفیتی فراتر از استانداردهای جهانی ارائه می‌دهند، به طوری که پیشنهاد می‌شود در محیط‌های پرنویز و ناپایدار از کابل شبکه اشنایدر استفاده شود. از این رو ممکن است قیمت کابل شبکه اشنایدراز سایر کا‌بل‌ها بیشتر باشد که منطقی هم به نظر می‌رسد.

انواع کابل شبکه اشنایدر

انواع کابل‌های شبکه برند اشنایدر در دسته‌های Cat5e ،Cat6 ،Cat6a ،Cat7  و Cat7a قرار می‌گیرند. هر چه قدر رده‌ کابل شبکه اشنایدر بالاتر می‌رود، سرعت انتقال داده‌ها نیز بالاتر می‌رود.

هر یک از دسته‌های گفته شده با توجه دارا بودن شیلد و فویل محافظ می‌تواند در دسته FTP,SFTP.UTP قرار بگیرد. کابل شبکه اشنایدر sftp در میان تمام رده بندی‌های کابل شبکه schneider معروف‌تر و پرطرفدارتر است.

کابل شبکه schneider در رده‌های Cat7a و Cat7 نیز تولید می‌شود این دو رده برای مصارفی که در آن شبکه از تجهیزات به روز و مدرن استفاده می‌کند، بسیار مفید است.

برند اشنایدر کابل‌های خود را در روکش‌های LSZH ، CM و PVC ارائه می‌دهد. روکش‌های نوع LSZH به نوعی ضد آتش سوزی هستند یعنی در موقع آتش سوزی اول از هر چیزی دود سمی تولید نمی‌کنند و در قدم بعدی باعث انتشار آتش نمی‌شوند.

کابل شبکه اشنایدر اکتاسی

کابل های شبکه اشنایدر اکتاسی از سیم مسی تمام عیار ساخته شده اند و دارای روکش PVC یا LSZH هستند. این کابل ها از مقاومت بالایی در برابر نویز برخوردار هستند و می توانند سرعت انتقال داده را تا 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند.

انواع کابل شبکه اشنایدر اکتاسی 

  • کابل شبکه اشنایدر اکتاسی Cat6: این کابل ها دارای رده Cat6 هستند و می توانند سرعت انتقال داده را تا 1 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند.
  • کابل شبکه اشنایدر اکتاسی Cat6A: این کابل ها دارای رده Cat6A هستند و می توانند سرعت انتقال داده را تا 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند.
  • کابل شبکه اشنایدر اکتاسی Cat7: این کابل ها دارای رده Cat7 هستند و می توانند سرعت انتقال داده را تا 40 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند.

کابل های شبکه اشنایدر اکتاسی برای استفاده در شبکه های اداری، تجاری و صنعتی مناسب هستند. این کابل ها می توانند نیازهای شبکه های با سرعت بالا را برآورده کنند.

کابل های شبکه اشنایدر اکتاسی از مقاومت بالایی در برابر نویز برخوردار هستند. این کابل ها می توانند سرعت انتقال داده را در محیط های پر نویز حفظ کنند.

نمایندگی کابل شبکه اشنایدر

نمایندگی کابل شبکه اشنایدر

کابل شبکه اشنایدر یکی از برندهای معتبر و با کیفیت در بازار است. برای خرید کابل شبکه اشنایدر، بهترین راه خرید از نمایندگی های معتبر است. کارن شبکه یکی از این فروشگاه های معتبر برای خرید انواع تجهیزات پسیوواکتیو شبکه می باشد.

فروشگاه تجهیزات شبکه کارن شبکه تنها محصولات اصلی و اورجینال را به فروش می رساند. بنابراین، با خرید از این نمایندگی، می توانید از کیفیت و اصالت محصول اطمینان داشته باشید.

همچنین دریافت خدمات پس از فروش و قیمت مناسب هم دلایل مهمی هستند تا شما برای پیاده سازی یک شبکه کامپیوتری بی نقص از نمایندگی کابل شبکه خرید کنید.

صفحه اصلیتماسارتباط با ما