کابل شبکه نگزنس

توضیحات

آشنایی با کابل شبکه نگزنس

اگر سری به بازار کابل و زیرساخت شبکه بیاندازید، خواهید دید که کابل شبکه دارای بیشترین تنوع است. انتخاب کابل شبکه مرغوب از میان این تنوع کاری مهم و سخت است. کابل شبکه نگزنس یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید در میان انبوه انتخاب‌های خود داشته باشید.

نگزنس جز برندهای برتر تولید کننده کابل شبکه در جهان است. این برند در ایران نیز جزو معروف ترین و شناخته ترین برندهای تولید کننده کابل شبکه باکیفیت است. هدف اصلی نگزنس تولید کابل شبکه باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی است.

کابل شبکه  outdoor چیست؟

اگر تا به حال کابل شبکه نگزنس خریده باشید، متوجه شده‌اید که  شرکت نگزنس کابل‌های خود را تحت دو استاندارد و دو رنگ  تولید می‌کند. تفاوت این دو در نوع روکش خارجی است. کابل نگزنس مشکی یک روکش خارجی اضافه (روکش pe ) برای محافظت بیشتر دارد. این روکش، کابل را برای شرایط خارجی بهینه می‌کند. کابل نگزنس نارنجی مناسب شرایط INDOOR  است و درون ساختمان  عملکرد بهتری دارد.

کابل شبکه نگزنس تست فلوک

برخی از انواع کابل شبکه نگزنس دارای گواهینامه تست فلوک هستند.  تست فلوک تستی است که کابل را از زوایای گوناگون کیفی و فیزیکی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد و با توجه به خروجی ‌آزمایش‌، برای کابل گواهینامه صادر می‌کند. کابل‌های شبکه نگزنس دارای تست فلوک از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردارند.

انواع کابل شبکه نگزنس

کابل‌های شبکه نگزنس با توجه به سرعت انتقال داده  در رده های   Cat5e ،Cat6 ، Cat6a و Cat7 قرار می‌گیرند. هر چه کلاس رده‌بندی بالاتر می‌رود، سرعت انتقال داده  نیز بالاتر می‌رود. هرعلاوه برآن کابل‌ها از نظر نویزپذیری و مقاومت در برابر امواج الترومغناطیسی در سه دسته ( utp – ftp – sftp)  قرار می‌گیرند که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

  • Sftp: هم تک تک زوج سیم‌ها دارای محافظ است و هم کل زوج سیم‌ها را فویل محافظ در بر گرفته است.
  • Utp: فاقد فویل یا شیلد محافظ است.
  • ftp: یک فویل محافظ تمام زوج سیم‌ها را در برگرفته است.

مهم ترین عامل  در خرید کابل شبکه نگزنس

مهم ترین عامل در که در زمان خرید کابل شبکه nexans باید مد نظر داشته باشید این است که کابل شبکه نگزنس اورجینال (اصل) دارای کارت گارانتی است. فروشگاه تجهیزات شبکه کارن، یکی از نمایندگی فروش انواع کابل شبکه نگزنس اورجینال (اصل)، همراه انواع کابل شبکه نگزنس وارداتی و اصل خود،  کارت گرانتی آن را در نیز اختیار مشتری قرار می‌دهد.

این کارت نشان دهنده سلامت کابلهای نگزنس است و مشتری می‌تواند با ارائه این کارت از خدمات پس از فروش بهره‌مند شود.

قیمت کابل شبکه نگزنس

برای استعلام قیمت کابل شبکه نگزنس و کسب اطلاع  بیشتر می‌توانید با  کارشناسان فروشگاه تجهیزات شبکه کارن در تماس باشید. مازکابل آماده پاسخ گویی به سوالات و ابهامات شما عزیزان است.

 

صفحه اصلیتماسارتباط با ما