تجهیزات پسیو شبکه

توضیحات

اگر بخواهیم تجهیزات پسیو شبکه را تعریف کنیم باید بگوییم نوعی سخت افزار شبکه‌ است که ماهیت غیرفعال دارد یعنی در انتقال داده در شبکه نقش دارد اما روی داده‌ها تغییری ایجاد نمی‌کند.  کابل شبکه، پچ کورد، رک از نمونه‌های تجهیزات پسیو شبکه هستند. این تجهیزات معمولا به برق نیاز ندارند و برخی از آنها به پیکربندی شبکه نیز کمک می‌کند.

تجهیزات پسیو شبکه

برندهای معروف تجهیزات پسیو شبکه

تجهیزات شبکه بسیار متنوع هستند  و شامل یک یا دو اقلام نمی‌شود. به طور کلی نمی‌توان گفت برندهای معروف تجهیزات شبکه کدام هستند. معمولا یک برند در ساخت یک دستگاه یا چند مورد از تجهیزات شبکه موفق عمل کرده است.

برندهای خارجی مثل لگراند، نگزنس، بلدن در تولید کابل شبکه بسیار موفق بوده‌اند و به عنوان برند شناخته می‌شوند.
برندهای ایرانی مثل تیام  و دانوب در ساخت داکت، رک شبکه، ترانک محصولات باکیفیتی را تولید و راهی بازار کرده و توانسته‌اند درمیان انواع برندهای موجود در بازار جایگاه خوبی به دست بیاورند.
برند ایرانی HPA انتخاب مناسبی برای خرید تجهیزات پسیو شبکه مثل رک ایستاده یا رک دیواری هستند،  این برند داکت خوبی نیز تولید می‌کند.

بنابراین درخرید تجهیزات شبکه، باید بدانید که برندهای معروف تولید کننده دستگاهی مورد نظر شما کدامند.

قیمت تجهیزات پسیو شبکه

قیمت تجهیزات پسیو شبکه به برند، آپشن‌ها، انواع و موارد دیگر بستگی دارد. همانطور که گفته شد تجهیزات پسیو انواع مختلفی دارند و انواع برندها نیز محصولات خود را با  آپشن‌های مختلفی راهی بازار می‌کنند که می‌تواند روی قیمت آن اثر بگذارد مثلا کابل شبکه‌هایی که عایق محافظ دارند قیمت بالاتری دارند. در مورد قیمت سایر تجهیزات پسیو شبکه نیز همین طور است. ویژگی، برند و تنوع تا حد زیادی روی قیمت تاثیر می‌گذارد.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

برای خرید تجهیزات پسیو شبکه بهتر است قبل از هر چیزی نیاز شبکه خود را بشناسید. در قدم بعدی سعی کنید از فروشگاه‌های معتبر پخش تجهیزات پسیو شبکه خرید کنید. با این کار می‌توایند این اطمینان را داشته باشید که کالایی که تحویل می‌گیرید، کیفیت مورد نظر را دارد.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

بورس خرید تجهیزات شبکه در تهران

فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه کارن به عنوان فروشگاه تجهیزات شبکه در تهران سالهاست در زمینه فروش و پخش کابل و تجهیزات پسیو شبکه فعالیت دارد.

شما می‌توانید از فروشگاه تجهیزات شبکه تهران کارن خریداری کرده و در هر شهری که هستید تحویل بگیرید. پروسه خرید کابل شبکه پسیو در فروشگاه اینترنتی کارن بسیار آسان است. اگر در هر مرحله با سوالی مواجه شدید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اگر می‌خواهید از فروشگاه تجهیزات شبکه تهران خرید کرده و کالای خریداری شده را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه کارن آماده  همکاری با شماست.

صفحه اصلیتماسارتباط با ما