سه راهی ترانکینگ

ترانکینگ دارای مدل ها  و اتصالات گوناگون همچون زاویه‌ها و درزگیر‌ها و … هستند که از نظر شکل ظاهری کیفیت بسیار بالایی نسبت به داکت‌ها داشته و کارایی بسیار بالا‌تری نیز دارند . سه راهی ترانکینگ قطعه ای از متعلقات ترانکینگ است در کاربرد دارد که سیم ها به سه جهت هدایت می شوند.

ترانک ها به خاطر نوع طراحی که دارند ، این امکان رابرای ما فرلهم میکنند تا بتوانیم روی سطح آن‌ها از محصولاتی مانند کلید، پریز، کیستون تلفن، کیستون شبکه و … استفاده کنیم.

این قطعه در دسته تجهیزات جانبی ترانکینگ ها قرار گرفته که برای اتصال ترانکینگ لگراند در سایزهای مختلف به یکدیگر بکار گرفته میشود در واقع با استفاده از سه راهی می توان هم زمان سه شاخه ترانکینگ را به یکدیگر متصل کرد که همین امر موجب ایجاد یک مجموعه یکپارچه و منسجم از تجهیزات الکترونیکی می گردد.

سه راهی ترانکینگ

معرفی یکی از برندهای برتر تولید کننده سه راهی ترانکینگ

همانطور که گفته شد سه راهی در زمانی استفاده می شود که شما نیاز به چند شاخه ترانک مجزا دارید و می خواهید مسیری یکپارچه با به کار بردن اتصالات مختلف ایجاد نمایید. از سه راهی ترانکینگ به منظور اتصال سه شاخه ترانک جدا از هم استفاده می شود .

شرکت لگراند فعالیت خود را از سال 1956 آغاز نموده است و تا کنون  رشد چشمگیری در زمینه تولید تجهیزات شبکه داشته است. کمپانی لگراند استراتژی مشخصی برای فعالیت های خود در ایران داشته و با نمایندگی لگراند در ایران سعی در ارایه محصولات متناسب با وضعیت بازار ایران را دارد.

در زمینه تولید ترانکینگ و متعلقات ترانکینگ نیز شرکت لگراند بسیار موفق عمل کرده است. محصولات این شرکت با دوما و با کیفیت است. و از کارایی بالایی برخوردار است.

لگراند به بهترین نحو ممکن نیاز های تولید تجهیزات شبکه را نسبت به رقبای خود اجرا کند. سه راهی ترانکینگ لگراند دارای عرض 150mm یکی از پرکاربرد ترین تولیدات شرکت لگراند است.

این نمونه محصول دارای بدنه ی پلاستیکی و با دوام می باشد و در برابر آتش سوزی و رطوبت دارای مقاومت بسیار بالایی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *