پچ کورد فیبرنوری ST-SC Duplex

پچ کورد فیبرنوری OM 2 multimode

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که در دو سمتش کانکتورهای فیبر نوری متصل شده

که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبرنوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-

2000, MTRJ و … که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل

ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که نشان دهنده تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات است تقسیم

کرد.

پچ کورد فیبر نوری مناسب برای اتصال بین پچ پنل فیبر و سوئیچ شبکه است .

SC مخفف کانکتور مشترک یا کانکتور استاندارد است.استفاده از آنها در ارتباطات داده ها

و مخابرات فیبر نوری بسیار شایع است.

پچ کورد SC در کانکتور خود دارای قفل می باشد که این امر از طریق فرول سرامیکی موجب میشود تا یک

اتصال تراز و دقیق به وجود آید.

پچ کورد SC دارای هزینه کم ، ولی ساده و همچنین با دوام است که از ویژگی های خاص این کانکتور

می باشد.

این نوع پچ کورد بسیار ارزان و با صرفه اقتصادی است.

پچ کورد ST با کانکتور ST خاتمه یافته است.

پچ کورد فیبر نوری ST دارای نوک صاف و مستقیم است که موجب می شود به راحتی داخل و خارج شود.

اگر احساس می کنید دارای اتلاف توان بالایی هستید می توانید آن را دوباره جا بزنید این نوع کانکتور تا

500 بار ورود و خروج استاندارد بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد.

پچ کورد فیبرنوری ST از نسل های قدیمی پچ کورد بشمار می اید، اما هنوز به طور گسترده برای شبکه

های مولتی مود، از جمله شبکه های محلی برای ساختمان ها و دانشگاه ها قابل استفاده است.

مشخصات پچ کورد فیبرنوری ST-SC Duplex :

  • نوع کانکتور:ST-SC 
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل : MultiMode
  • رنگ کابل :  نارنجی
  • رنگ کانکتور کرم
  • متراژ : دو متری
  • OM 2

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.