پچ کورد فیبرنوری LC-LC Duplex multimode

پچ کورد LC-LC Duplex – OM 2 multimode

پچ کورد های فیبر نوری به منظور ایجاد ارتباط بین دستگاه های اکتیو شبکه و انتهای سربندی شده کابل های فیبر نوری کاربرد دارند.

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری وصل شده است که می توان ار آن به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده کرد.

این پچ کورد فیبر نوری از نوع مالتی مود (Multi mode) بوده و از یک تقسیم بندی OM2 , OM3 و OM4 گروه

می شود.

این پچ کورد فیبر نوری  با روکشی مقاوم از جنس LSZH در بازار عرضه شده و مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد.

این نمونه پچ کورد فیبر نوری دارای کانکتورهای LC-LC بوده که کانکتور LC از ساختار فشار و چفت شدن

برخوردار است و با استانداردهای IEC و Telcordia، ANSI / EIA / TIA  مطابقت دارد و  در

ارتباطات داده ها و مخابرات فیبر نوری پرکاربرد است و نوع آن از فشار و کشش می باشد.

این پچ کورد ها باید متناسب با فیبر نوری خود انتخاب شوند. 

این پچ کورد فیبر نوری در بازار تجهیزات شبکه با روکشی به رنگ نارنجی به فروش می رسد و بسیار

کاربرد دارد.

پچ کورد فیبر نوری LC به LCدارای ساختار کانکتور داپلکس (Duplex) بوده و از دو کر فیبرنوری

استفاده می شود. نوع فیبر در این پچ کورد مالتی مد (Multi Mode) بوده و از نوع OM2 می باشد که دارای

۶۲٫۵ میکرون هسته و ۱۲۵ میکرون غلاف می باشد. رنگ کانکتور پچ کورد فیبر نوری بژ بوده و

دارای روکشی مقاوم و مستحکم از جنس LSZH می باشد که عاری از هالوژن بوده و در برابر دود سمی

ناشی از گازهای گلخانه ای مقاوم است و دود سمی کمی از خود تولید می کند.

  • نوع کانکتور:LC به LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل : MultiMode
  • رنگ کابل :  نارنجی
  • متراژ : یک متری
  • OM 2
  • کد محصول : 033080
Product characteristics

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.