ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR

ماژول شبکه سیسکو

امروزه با پیشرفت علم بیشتر اتصالات و ارتباطات از طریق شبکه های تکنولوژیک صورت میگیردو  راه های

مختلفی برای انتقال اطلاعات وجود دارد. شاید بتوان گفت یکی از سریع ترین راه ها برای انتقال داده ها، استفاده از فیبرهای نوری است.

 یکی از شرکت های عمده ی تولید فیبرهای نوری و به طور کلی قطعات فناوری، شرکت سیسکو است.

سیسکو در طول سال های اخیر توانسته با طراحی محصولات کاربردی طرفداران زیادی به دست آورد. از

جمله محصولات این شرکت، ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR است. این فیبر نوری از قابلیت های زیادی بهره میبرد.این بار قصد داریم به

معرفی و نقد و بررسی یکی از محصولات این شرکت یعنی ماژول فیبر نوری مدل (SFP-10G-LR) بپردازیم.

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR :این ماژول از خانواده ماژول کمپانی سیسکو با Sender و

Receiver G10 در فیبرنوری است که توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را در بر دارد.

با استفاده از این ماژول شما قطعا سرعت بهتری در مقایسه با سایر ارتباطات کابلی در شبکه خود تجربه خواهید کرد.

این نمونه از ماژول با  استاندار  GBASE-LR 10 سازگار است

همچنین طول موج آن 1310 نانومتر میباشد.

ماژول +SFP در حال حاضر محصول محبوبی است که در بازار وجود دارد.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR-S از کابل فیبر نوری سینگل مودنیز پشتیبانی می کند.

پهنای باند ساپورت شده در این کانکتور به میزان 10 گیگابایت بر ثانیه است که در تمامی روترها و سوئیچ ها دارای درگاه پورت (SFP) قابل استفاده می باشد.

ارائه انواع پورت های گیگا بایت بر روی فیبر نوری و کابل مسی یکی ازویژگی های این محصول میباشد.

  • طول موج ماژول فیبر نوری : 1310nm
  • نرخ انتقال داده : حداکثر 10 گیگابیت
  • نوع کابل فیبر نوری : Single mode
  • حداکثر فاصله انتقال : 10 کیلومتر
  • مجهز پورت برای اتصال به دستگاه ها
  • دارای توانایی سرویس دهی تا شعاع چهارصد متری
  • دارای سرعت بالاتر از کابل های سنتی و تجهیزات وایرلس
  • دارای ابعاد کوچک
  • مجهز به قابلیت نظارت

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ساخته شده است.