پچ کورد فیبرنوری LC-LC Duplex – OM 2 multimode

اورجینال موجود در انبار استعلام قیمت تماس : 91008001-021
مقایسه
شناسه محصول: ksh-patchcord_10 دسته: ,
آماده ارسال

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری LC-LC Duplex – OM 2 multimode”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.