ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-T

موجود

  • نوع کابل: Ethernet 1000Base-T
  • حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 100m
  • قابلیت Hot Swapable: بله
مقایسه

شرح

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-T

این محصول یکی از ابزار و تجهیزات مخصوص شبکه هاست که کیفیت و عملکرد بسیار خوبی را به شبکه ها می بخشد. این ماژول دارای کیفیت بالایی است و کارایی بسیار خوبی نیز دارد. این ویژگی ها را مدیون طراحی مناسب و کارآمدش در ساخت می باشد. ساخت و تولید ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-T به عهده شرکت سیسکو بوده و سیسکو همیشه محصولاتی موفق تولید کرده است. این کابل از نوع Ethernet 1000Base-T و ابعادی 05*2.8*0.6 میلی‌متری دارد.

نوع ماژول آن PRI است و نوع پورت آن RJ45 می باشد. همچنین عدد پورت آن به 1 می رسد. کار ماژول ها در شبکه آسان سازی انتقالات است.

طول کابل این ماژول در بیشترین حد به 100 متر می رسد و 1310nm طول موج آن است. درگاه آن نیز از نوع LC/UPC می باشد.
امکان Hot Plug دارد و با استاندارد Ethernet 1000Base-T هماهنگ و سازگار می باشد.
همان طور که گفته شد برند سیسکو این محصول را با ویژگی هایی برجسته و کیفیتی  بالا تولید کرده است.
با به کار بردن این محصول در شبکه ها، سبب افزایش کارایی شبکه می شوید.

خرید از کارن شبکه

جهت خرید می توانید به سایت معتبر کارن شبکه مراجعه کنید و انواع سوییچ ها را در هر سایز و سبکی که بخواهید از سایت کارن شبکه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید البته مجموعه ما در جهت اطمینان خاطر شما عزیزان بابت تمامی محصولات ضمانت نامه و گارانتی خواهد داد.

مشخصات

اطلاعات بیشتر

تعداد پورت

1

ابعاد

05*2.8*0.6 میلی‌متر

نوع ماژول

PRI

نوع پورت

RJ45

سایر مشخصات

امکان Hot Plug
سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T
با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک
نوع کابل: Ethernet 1000Base-T
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 100m
قابلیت Hot Swapable: بله

نظرات (0)

ارسال دیدگاه برای “ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-T”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

هنوز نظری داده نشده است

تماس مستقیم

منوی اصلی

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-T

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-T