کیستون آنتن

توضیحات

کیستون آنتن چیست؟

کیستون آنتن، کابل آنتن را به وسایل صوتی تصویری چون تلویزیون متصل می‌کند. استفاده از کیستون آنتن یک روش عالی برای ایجاد اتصالات آنتن،  CATV یا مودم کابلی به هر اتاقی است.

خرید کیستون آنتن

کیستون‌ تلفن معمولا به صورت پریز آنتن فروخته می‌شود. به نوعی این محفظه پلاستیکی از کیستون تلفن محافظت کرده و موجب عمر طولانی کیستو‌ن‌ها و نصب راحت‌تر روی ماژول یا دیوار می‌شود. برای خرید کیستون آنتن بهتر است از برندهای شناخته شده خرید کنید.

کیستون لگراند از جمله معروف‌ترین برندها در تولید کیستون آنتن است که با کنتاکت باکیفیت انتقال سیگنال عالی را ممکن می‌کند.

پریزهای شرکت لگراند هم همگی از کیفیت بالایی برخودارند به طوریکه در برابر ضربه‌های سخت، سایش و شکستگی یا ضربه‌هایی که ممکن است در روزمره اتفاق بیوفتند، مقاوم‌اند. همه این عوامل باعث شده است که از کیستون تلفن لگراند بتوان برای سال‌های طولانی استفاده کرد.

لگراند همیشه در تولید محصولات متنوع  پیشتاز بوده است آنتن مرکزی یا پریزهای آنتن سه خروجی لگراند ازنمونه پریزکیستون آنتن لگراند است که شرکت لگراند برای رفع نیازمشتریان تولید کرده است.

ساختار کیستون پریز آنتن لگراند

این کیستون دارای یک کانکتور کواکسن زن از نوع  F در قسمت جلو و عقب یا همان (ورودی و خروجی) است، به عبارت دیگر می‌توان گفت کیستون آنتن یک کوپلر مادگی- مادگی است. یعنی خروجی و وردی آن هر دو مادگی  است.

صفحه اصلیتماسارتباط با ما