ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-SR

موجود

  • نوع کابل: MMF
  • حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 300m
  • طول موج: 850nm
مقایسه

شرح

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-SR

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-SR توسط شرکت سیسکو ساخته شده است تا در شبکه ها به کار رود. این محصول که جزء تجهیزات شبکه می باشد، با توجه به ویژگی هایش تاثیرات مثبتی در شبکه ها می گذارد و سبب بهبود عملکرد آنان می شود. این ماژول که از نوع فیبر نوری است، MultiMode را به صورت 10 گیگابایتی منتقل می کند. این محصول سرعت شبکه را سریع تر می کند و ارتباط را در آن طبق همان وظیفه ای که دارد سهولت می بخشد.

ماژول های این مدل، از کوچک ترین ماژول ها هستند و می توان از این ویژگی آنان با توجه به شبکه ای که می خواهیم در آن آن را به کار ببریم استفاده کنیم. این محصول دارای قابلیت HotSwappable است که این قابلیت یک دسترسی امن و آسان هنگام نصب یا ورودی و خروجی را به ما می دهد.

خرید از کارن شبکه

جهت خرید می توانید به سایت معتبر کارن شبکه مراجعه کنید و انواع سوییچ ها را در هر سایز و سبکی که بخواهید از سایت کارن شبکه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید البته مجموعه ما در جهت اطمینان خاطر شما عزیزان بابت تمامی محصولات ضمانت نامه و گارانتی خواهد داد.

مشخصات

اطلاعات بیشتر

مدل محصول

SFP-10G-SR

نرخ انتقال

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

قابلیت Hot Swapable

بله

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 5.5cm
Height : 0.7cm
Width : 1.27cm

وزن

0.05kg

سایر ویژگی ها

نوع کابل: MMF
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 300m
طول موج: 850nm

نظرات (0)

ارسال دیدگاه برای “ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

هنوز نظری داده نشده است

تماس مستقیم

منوی اصلی

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-SR

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-SR