ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LRM

موجود

  • نوع کابل: MMF SMF
  • سایز هسته (Microns): 62.5
  • طول موج (MHz*km): 500

 

مقایسه

شرح

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LRM

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LRM یکی از محصولات بسیار با کیفیت و کاربردی می باشد که در زمینه تجهیزات شبکه طراحی شده است.

این محصول را شرکت سیسکو ساخته و تولید کرده است. شرکت سیسکو به تولید محصولاتی با کیفیت بالا برای شبکه ها و راه اندازی آنان شهرت دارد. این ماژول شبکه را که خوش ساخت می باشد و از قابلیت های خوبی نیز برخوردار است را می توانید از این سایت تهیه کنید.

کارایی ماژول شبکه در ارتباط برقرار کردن میان اجزای شبکه و سرعت بخشیدن به کار آنان است.

ماژول شبکه را در رابطه بین روترها و سوییچ ها قرار می دهند و بدین صورت ماژول کار انتقال را آسان تر و پر سرعت تر می کند.

به طور کل می توان گفت که ماژول شبکه یک ابزار بسیار مهم در شبکه هاست.

خرید از کارن شبکه

جهت خرید می توانید به سایت معتبر کارن شبکه مراجعه کنید و انواع سوییچ ها را در هر سایز و سبکی که بخواهید از سایت کارن شبکه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید البته مجموعه ما در جهت اطمینان خاطر شما عزیزان بابت تمامی محصولات ضمانت نامه و گارانتی خواهد داد.

مشخصات

اطلاعات بیشتر

نوع کابل

MMF SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

299m

طول موج

850nm

نوع کانکتور

LC/PC

نرخ انتقال

10Gbps

سایر ویژگی ها

سایز هسته (Microns): 62.5
طول موج (MHz*km): 500

نظرات (0)

ارسال دیدگاه برای “ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LRM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

هنوز نظری داده نشده است

تماس مستقیم

منوی اصلی

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LRM

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LRM