ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR

موجود

  • نوع کابل: SMF
  • حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 10km
  • طول موج: 1310nm
مقایسه

شرح

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR برای به کار بردن آن در شبکه ها با یک وظیفه خاص تولید شده است. این محصول تولید شرکت موفق سیسکو در زمینه های تولیدات تجهیزات شبکه می باشد. یکی از محصولات تولید شده توسط این شرکت، این مدل ماژول است.

این مدل ماژول از نوع فیبر نوری است و کارایی بالایی دارد. به طور کل کار ماژول ها در شبکه ها برقراری ارتباط میان روتر و سوییچ است و هر کدام از ماژول ها بنا بر ویژگی ها و قابلیت هایشان به نحوی مناسب این کار می باشند. بعضی از ماژول ها برای شبکه های خاص تر طراحی می شوند و ویژگی های آنان مطابق با آن است. در این صفحه می خواهیم درباره این مدل ماژول توضیح دهیم. شما می توانید با مطالعه ویژگی های این محصول اطلاعاتی درباره آن بدست بیاورید.

خرید از کارن شبکه

جهت خرید می توانید به سایت معتبر کارن شبکه مراجعه کنید و انواع سوییچ ها را در هر سایز و سبکی که بخواهید از سایت کارن شبکه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید البته مجموعه ما در جهت اطمینان خاطر شما عزیزان بابت تمامی محصولات ضمانت نامه و گارانتی خواهد داد.

مشخصات

اطلاعات بیشتر

مدل محصول

SFP 10G-LR

نرخ انتقال

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

قابلیت Hot Swapable

دارد

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

سایر ویژگی ها

نوع کابل: SMF
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 10km
طول موج: 1310nm

نظرات (0)

ارسال دیدگاه برای “ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

هنوز نظری داده نشده است

تماس مستقیم

منوی اصلی

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR

ماژول شبکه سیسکو مدل SFP-10G-LR