ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-LH-SM

موجود

  • نوع کابل: MMF – SMF
  • حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 10km
  • قابلیت Hot Swapable: بله
مقایسه

شرح

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-LH-SM

ماژول ابزاری کاربردی در تجهیزات شبکه است که کارایی بسیار خوبی در شبکه ها دارد. ماژول شبکه سیسکو مدلGLC-LH-SM یکی از انواع مدل های ماژول می باشد که توسط شرکت سیسکو با ویژگی هایی جذاب طراحی و ساخته شده است. سیسکو یک شرکت معتبر و خوش نام است که مدت هاست به تولید چنین محصولاتی می پردازد. در ادامه به دادن توضیحاتی درباره ویژگی های این محصول می پردازیم.

ماژول شبکه سیسکو مدلGLC-LH-SM با ویژگی ها و قابلیت هایی ممتاز طراحی شده است. از این ماژول به راحتی می توانید کارایی شبکه را ارتقا ببخشید و سیگنال و دیتا را با سرعتی بهتر منتقل کنید. نرخ انتقال در این محصول 1000Mbps می باشد و تا فاصله 10 کیلومتر نیز طول پشتیبانی دارد. یعنی این ماژول برای افزایش پهنای باند بسیار خوب است.

خرید از کارن شبکه

جهت خرید می توانید به سایت معتبر کارن شبکه مراجعه کنید و انواع سوییچ ها را در هر سایز و سبکی که بخواهید از سایت کارن شبکه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید البته مجموعه ما در جهت اطمینان خاطر شما عزیزان بابت تمامی محصولات ضمانت نامه و گارانتی خواهد داد.

مشخصات

اطلاعات بیشتر

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

LC

طول موج

1310nm

استاندارد ها

IEEE 802.3z

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 5.58cm
Height : 1.01cm
Width : 1.27cm

سایر ویژگی ها

نوع کابل: MMF – SMF
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی: 10km
قابلیت Hot Swapable: بله

نظرات (0)

ارسال دیدگاه برای “ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-LH-SM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

هنوز نظری داده نشده است

تماس مستقیم

منوی اصلی

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-LH-SM

ماژول شبکه سیسکو مدل GLC-LH-SM