کابل شبکه CAT6 لگراند UTP روکش LSZH تست فلوک طول 305 متر

کابل شبکه CAT6 لگراند UTP روکش LSZH

اورجینال موجود در انبار
مقایسه
شناسه محصول: ksh-utp-c6-1 دسته: ,
آماده ارسال

توضیحات

کابل شبکه CAT6 لگراند مدل UTP روکش LSZH

کابل شبکه CAT6 لگراند مدل UTP روکش LSZH به کابلی اطلاق می‌شود که در داخل آن 8 عدد سیم قرار گرفته و به وسیله ی سوکتی به کابل شبکه دستگاه ها وصل می‌شود تا اطلاعات بین دو سیستم انتقال داده شوند. یافتن کابل شبکه مناسب در زمان راه اندازی یک شبکه بسیار حائز اهمیت و ضروری است.

انتخاب یک کابل مناسب تفاوت های زیادی ایجاد می کند. سرعت شبکه ، طول کابل و نوع کابل از فاکتورهای مهم ولازم به هنگام خرید کابل به شمار می آیند.

لگراند به منظور تضمین انسجام مطلق سیستم‌های Cat5e، Cat6 و Cat6A در سری محصولات LCS2 انواع کابل‌های ۴ زوجی را در ۴ گونه متفاوت از جمله، U/UTP، S/FTP و  SF/UTP عرضه میدارد. جهت ارتقاء یک شبکه، کابل Cat 6 بسیار مناسب است، این نوع کابل برای بروز رسانی در آینده بهترین انتخاب می باشد.

روکش LSZH

کابل شبکه CAT6 لگراند مدل UTP محصولی از شرکت فرانسوی لگراند محسوب میشود. این کابل از روکش LSZH برخوردار است. روکش LSZH شامل روکش هایی می شودکه فاقد هالوژن بوده و هنگام آتش سوزی گاز سمی از خودشان تولید نکنند . دود حاصل از سوختن هالوژن مسمومیت و مرگ افراد را به همراه دارد.

فروش کابل شبکه CAT6 UTP Legrand بصورت بسته بندی کارتون می‌باشد که طول آن 305 متر است. کابل ها و پچ کوردهای لگراند، ابتدا از نظر تداوم کیفیت و عملکرد انتقال به طور جداگانه مورد آزمایش قرار میگیرند، سپس تمامی پارامترها از جمله: CR،ACR، Next، Return Loss، Attenuation و …. تحت سنجش انجام میشود و کابل هایی که معیار لازم را برآورده اجابت نکنند از مرحله آزمایش کنار گذاشته شده و رد میشوند. این سنجش ها، کیفیت عملکرد و کارایی انتقال را از ابتدا تا به انتهای سیستم در هر دو کلاس D و E مورد ضمانت قرار میدهند.

"<yoastmark

جهت مشاهده و خرید انواع کابل شبکه اینجا کلیک کنید.

توضیحات تکمیلی

برند:لگراند - LEGRAND

ساختار:UTP