در مورد ترانکینگ 105*50 بیشتر بدانید

همانطور که از نام ترانکینگ 105 در 50 پیداست دارای عمق 50 میلی‌متری و عرض 105 میلی‌متری است. این نوع ترانکینگ یک ترانک متوسط است. کاربرد اصلی این ترانک درشبکه‌هایی با اندازه متوسط تا بزرگ است. اداره‌ها و سازمان‌های  که حجم کابل مصرفی قابل توجهی ندارند، مشتری اصلی این نوع ترانک هستند.

ترانکینگ 105 در 50  هم داکت هم ترانک

در برخی سازمان‌ها دیده شده که از انواع ترانکینگ 105 در 50  به عنوان ترانک و داکت استفاده میکنند. ترانک‌هایی که اندازه متوسط تا بزرگ دارند معمولا هم به عنوان داکت و هم  به عنوان ترانک مورد استفاده قرار میگیرند. به این معنی که میتوان کابل‌های برق و کابل‌های شبکه را درون آن تجمیع کرد. درون این نوع ترانک‌ها پارتیشن بندی شده است. از این رو ازتداخل نویز کابل‌های برق به کابل‌های شبکه جلوگیری میکند.

ترانک‌ها راه‌حل حفاظت کابل‌ها هستند. حفاظت در برابر خوردگی ، در برابراسیدها، بازها و نمک‌ها، حفاظت در برابر ضربه و فشار. این حفاظت  تضمین هزینه نگهداری کمتر و عمر بیشتر و عملکرد بهتر است. از انجایی که این نوع ترانک در شبکه‌های متوسط تا بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد، حفاظت از کابل رکن اصلی حفاظت از داده است. در شبکه هایی با حجم کابل بالا معمولا کابل‌ها در معرض آسیب هستند. این کابل‌ها باید توسط یک ترانک مناسب حفظ و سازماندهی شوند.

ترانکینگ 105 در 50

 ترانکینگ 105 در 50  باعث سهیل  سیم کشی سیستماتیک میشود

ترانک یک راه حل مدیریت کابل است. با استفاده از این ابزار مدیریت کابل همراه با انعطاف پذیری خواهد بود. منظور از انعطاف‌پذیری، ایجاد تغییرات با تلاش کم است. ترانکینگ 105 در 50 یک ترانک با سطح مقطع تقریبا پهن است. اگر شبکه نیازی به تغییر داشته باشد یا تعمیروجابه جایی کابل نیاز باشد میتوان به راحتی درب ترانک را برداشت و عملیات تغییر و مدیریت کابل را انجام داد. سیم کشی سیستماتیک را تسهیل می کند

ترانکینگ راه حل عالی حفاظت ازکابل‌هاست. ترانکینگ 105 در 50 با سازماندهی کابل‌ها برای کاربردهای افقی، عمودی و حاشیه ای مناسب است. با این ترانک میتوان به راحتی کابل‌ها را اضافه، کم، ردیابی یا عیب یابی کرد.

برخی از ترانک‌ها قابل رنگ آمیزی هستند. اگر مایل هستید ترانک با دکور و رنگ دیوار مطابقت داشته باشد، بسیاری از برندهای ترانک قابل رنگ آمیزی هستند و میتوانند زیبایی هر چه بیشتر را برای محیط کار شما به ارمغان بیاورند.

 

نصب ترانکینگ 105 در 50 ساده است. شما میتوانید آن را به دیوار بچسبانید(با استفاده از نوار چسب دوبل میتوان ترانک را به دیوار چسباند) نصب این ابزار نیازی به تغییرساختمان ندارد. ترانک یک راه حل ساده و مرقون به صرفه ارائه میدهد. وزن سبک ویژگی دیگر این ترانک است .همین عامل باعث میشود حمل و نقل ترانک آسان باشد و اتصال و کار کردن با آن مشکل نباشد.

طول استاندارد ترانکینگ 105 در 50 معمولا 2.5 متر است. اما برخی برندهای ایرانی این نوع ترانک را در طول 2 متر نیز تولید و راهی بازار میکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *